Кенні Роджерс - зірка кантрі-музики

Anonim

Кенні Роджерс - американський співак, автор пісень, актор, продюсер і бізнесмен. На його рахунку більше 120 музичних хітів різних жанрів. Він часто очолював чарти США зі своїми успішними альбомами. Кенні продав більше 100 мільйонів записів по всьому світу, що зробило його одним з найбільш продаваних виконавців тих часів.

біографія

Народився Кенні Роджерс 21 серпня 1938 року в Х'юстоні, штат Техас. Крім нього, в сім'ї було семеро дітей. Мати - помічниця медсестри, батько - тесля.

Початкову освіту здобув у школі Уортон.

Кар'єра

Image

Пісні Кенні Роджерса цінувалися по всьому світу. Музикою він зацікавився ще в підлітковому віці, причому пробував себе в різних жанрах: від рок-н-ролу до року.

У 1957 році він випустив сольний хіт під назвою «Це божевільне почуття». Потім він став учасником джазової групи The Bobby Doyle Three, яка часто виступала в клубах. Група розпалася в 1965 році.

У 1976 році Кенні Роджерс підписав сольний контракт зі студією United Artists. До того часів у нього вже був десятирічний досвід роботи в складі музичних груп.

Незабаром у нього виходить перший сольний альбом під назвою Love Lifted Me, два сингли з якого стали хітами, а сам альбом також потрапив в чарт.

У цьому ж році у нього вийшов однойменний сольний альбом, в якому сингл під назвою «Лаура» став справжнім хітом. Пісня «Люсілль» посіла перше місце в музичному рейтингу в 12 країнах світу. Його копій було продано понад 5 мільйонів.

В кінці 90-х Кенні Роджерс поєднується зі своїм хорошим другом, американською співачкою і автором пісень Дотті Уест. Їх дует набуває популярності. Вони випускали успішні альбоми і сингли, що займали перші рядки американських чартів, а також брали участь в номінації на різні премії, у багатьох з яких беруть заслужену перемогу.

У 1991 році Дотті потрапила в автокатастрофу і померла у віці 58 років. Кенні знявся автобіографічний фільм під назвою «Великі мрії і розбиті серця: історія Дотті Уест».

У 2013 році Кенні Роджерс випустив альбом «Ти не можеш заводити старих друзів». У ньому містилася композиція, записана спільно з Доллі Партон, що є заголовним треком.

За свою діяльність співак отримав велику кількість нагород.

Особисте життя

Image

Співак одружувався 5 разів, майже від кожного шлюбу у нього є діти. На даний момент він одружений на Ванді Міллер, з якою живе вже майже 22 роки. У подружжя є двоє дітей.

Кенні Роджерс живе в маєтку, розташованому в місті Колберт. У нього домашній вихованець - коза Смітті. Співак зізнався, що вона допомагає йому зняти напругу і стрес після довгих і виснажливих концертних виступів.

Цікаві статті

Біографія волейболіста Муріло Ендрес

Як називається зелений камінь? Смарагд, малахіт і не тільки ...

Капер - це ... Яке значення слова?

Колючий краб: опис, поширення і видобуток